Képességkatalógus

A Bay Zoltán Alkalmazott Kutatási Közhasznú Nonprofit Kft. Magyarország vezető állami tulajdonú alkalmazott kutatóintézete, amelynek célja az iparban közvetlenül felhasználható technológiák előállítása és kutatás-fejlesztési szolgáltatások nyújtása. Miskolci telephelyén a SMART Divízióban történő munkavégzésre, Logisztikai-informatika feladatok ellátására
logisztikai mérnök / mérnök-informatikus
munkatársat keres

Rövid leírás:

A SMART divízió főállású / részmunkaidős munkatársat keres logisztika- és a hozzá kapcsolódó informatikai feladatok állátásához.

Elvárások:

    Logisztikai, anyagáramlási- és termelési rendszerek ismerete;
    Informatikai rendszerek ismerete (alapvető programozási és adatbázis-kezelési ismeretek);
    Rendszerszemléletű gondolkodásmód;
    Angol nyelvű szakmai szövegek megértése;
    Nyitottság új ismeretek elsajátítására;
    Nyitottság új mérnöki szoftverek használatának elsajátítására;
    Csapatjátékos, kreatív, motivált, elhivatott, önálló munkavégzésre képes személyiség.

Feladatok:

    Logisztikai projektekben való részvétel;
    Adatfeldolgozás, adattisztítás, adatelemzés;
    Termelési-logisztikai rendszerek tervezése, szimulációs modellezése;
    Elemzések készítése;
    Projektekben programozási, informatikai, adatbázis-kezelési feladatok elvégzése;

Előnyt jelent:

    Mérnökinformatikus, Logisztikai mérnök BSc/MSc képzésben való részvétel
    OOP nyelvek ismerete;
    PHP, MySQL, HTML jártasság;
    Angol / német nyelvtudás

Amit kínálunk:

    Innovatív, fiatalos csapatban való munkavégzés,
    Kihívásokkal teli, változatos feladatok;
    Szakmai fejlődési lehetőség.

Elsősorban olyan fiatalok jelentkezését várjuk, akik valamely szakirányú BSc képzés

    6. vagy 7. félévében járnak;
    szakdolgozatuk írásához témát, feladatot keresnek;
    szakdolgozat leadása, védése előtt állnak;
    szakirányú MSc tanulmányokat kívánnak folytatni;
    szakirányú MSc tanulmányokat folytatnak.